Kompleksinė skausmo valdymo programa

820.00

 

 

Naujiems klientams: prieš perkant pirmą kartą, būtina užsiregistruoti ir gauti patvirtinimą. Jeigu esate jau susitaręs/usi ir žinote savo treniruotės laiką, registruotis nereikia.
Aprašymas

Aprašymas

REGISTRACIJA naujiems klientams

  Tai yra 3 mėnesių programa, kuri susideda iš:
  • Klinikinio ištyrimo ir konsultacijų (dr. Inga Muntianaitė)
  • Skausmo edukacijos (paskaitų video įrašai)
  • 24 individualių treniruočių
  • Namų programos

  Kam skirta: jaučiantiems lėtinį ar pasikartojantį skausmą. Mūsų ilgametė patirtis padės pamiršti lėtinį nespecifinį nugaros skausmą

  Lėtinis skausmas vadinamas šių laikų epidemija. Lėtinio skausmo vienos priežasties nėra, jo išsivystymą skatina biopsichosocialiniai faktoriai. Tai kompleksinė kūno problema, kuri turi būti sprendžiama taip pat kompleksiškai. Skausmo valdyme taikome įvairius šiuolaikinio mokslo grįstus metodus ir strategijas: skausmo edukaciją, normalaus judėjimo atkūrimą, mobilumo ir lankstumo didinimą, judesio jausmo ugdymą, jėgos lavinimą, specifinių judesių ir įgūdžių lavinimą, poilsio bei atsigavimo įgūdžių lavinimą, miego įpročių formavimą, savo dienos planavimą, prioritetų nustatymą, motorinius vaizdius ir vizualizaciją, kvėpavimo praktikas, sąmoningumo ir sutelkto dėmesio lavinimą.

  Daugelis mokslininkų pripažįsta, kad pagrindinės šių dienų skausmo valdymo priemonės yra skausmo edukacija, mankšta, psichologinės technikos. Skausmo edukacijos metu siekiama keisti nusistovėjusį neteisingą žmonių  požiūrį į skausmą. Gydymas pradedamas nuo skausmo pažinimo: skausmo neurofiziologijos, priežasčių ir valdymo būdų. Keičiantis žmogaus požiūriui į skausmą, jis jaučia mažiau nerimo ir baimės. O baimė, kaip žinia, yra pagrindinis skausmo “variklis”, skatinantis lėtinį skausmą, siųsdamas pavojaus signalus smegenims. Mankšta ir fizinis aktyvumas mažina judėjimo baimę, koreguoja judesio stereotipo sutrikimus bei raumenų disbalansą. Tik kompleksiškai taikomos priemonės gali efektyviai sumažinti skausmą.

  Atsiliepimai (0)

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “Kompleksinė skausmo valdymo programa”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *