Kompleksinė skausmo valdymo programa

820.00

 

 

Naujiems klientams: prieš perkant pirmą kartą, būtina užsiregistruoti ir gauti patvirtinimą. Jeigu esate jau susitaręs/usi ir žinote savo treniruotės laiką, registruotis nereikia.
Aprašymas

Aprašymas

REGISTRACIJA naujiems klientams

  Tai yra 3 mėnesių programa, kuri susideda iš:
  • Klinikinio ištyrimo ir konsultacijų (dr. Inga Muntianaitė)
  • Skausmo edukacijos (paskaitų video įrašai)
  • 24 individualių treniruočių
  • Namų programos

  Kam skirta: jaučiantiems lėtinį ar pasikartojantį skausmą.

  Lėtinis skausmas vadinamas šių laikų epidemija. Tai kompleksinė kūno problema, kuri turi būti sprendžiama taip pat kompleksiškai. Skausmo valdyme taikome įvairius šiuolaikinio mokslo grįstus metodus ir strategijas: skausmo edukaciją, normalaus judėjimo atkūrimą, mobilumo ir lankstumo didinimą, judesio jausmo ugdymą, jėgos lavinimą, specifinių judesių ir įgūdžių lavinimą, poilsio bei atsigavimo įgūdžių ugdymą, miego įpročių formavimą, savo dienos planavimą, prioritetų nustatymą, motorinius vaizdius ir vizualizaciją, kvėpavimo praktikas, sąmoningumo ir sutelkto dėmesio lavinimą.

  Skausmo edukacija. Kas tai?

  Pakankamai naujas metodas, nors moksle tyrinėjamas jau apie 10 metų.

  Ši edukacija yra svarbi lėtinio skausmo valdymo dalis, kuri gali padėti žmonėms suprasti ir kontroliuoti savo skausmą bei pagerinti jų gyvenimo kokybę. Skausmo edukacija apima daugelį aspektų: nuo skausmo fiziologijos, t.y pažinimo, iki požiūrio į skausmą keitimo. Tai padeda žmonėms išvengti nereikalingos baimės ir nerimo dėl skausmo, skausmo sureikšminimo. Dėl to gerėja gyvenimo kokybė, kartu mažėja ir skausmas.

  Atsiliepimai (0)

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “Kompleksinė skausmo valdymo programa”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *