Nuotolinė treniruotė

30.00137.00

Išvalyti
Naujiems klientams: prieš perkant pirmą kartą, būtina užsiregistruoti ir gauti patvirtinimą. Jeigu esate jau susitaręs/usi ir žinote savo treniruotės laiką, registruotis nereikia.
Aprašymas

Aprašymas

REGISTRACIJA naujiems klientams

  **/***Intensyvumas vidutinis/didelis – 50-80% max širdies susitraukimų dažnio

  Kam skirta treniruotė: šias treniruotes renkasi tiek moterys, tiek vyrai, jaučiantys raumenų įtampą ar skausmą po ilgo sėdėjimo, norintys saugiai mankštintis ir didinti fizinį pajėgumą

  Kaip pasiruošti treniruotei: Jums reikės kompiuterio/planšetės su kamera (telefoną naudoti nepatariame dėl per mažo ekrano), kilimėlio, svarelių (arba pasigamintų svorių), kilpinės gumos (patarsime kur įsigyti).

  Kaip vyksta: Treniruotės vyksta tiesiogiai Zoom platformoje. Prisijungti labai paprasta, atsiunčiame nuorodą kai užsiregistruojate ir gauname apmokėjimą. Prieš pirmą treniruotę susitinkame nuotoliniu būdu ir pasimokome pagrindinių judesių.

  Atliekami  sąnariams ir nugarai saugūs pratimai kineziterapeuto/trenerio priežiūroje. Treniruotėje lavinamos visos su sveikata susijusios fizinės ypatybės, derinami mobilumo, stabilizaciniai, dinaminiai ir funkciniai jėgos pratimai, kai įjungiama daug raumenų grupių vienu metu. Todėl lavėja ne tik raumenų jėga, tarpraumeninė koordinacija, stuburo ir sąnarių stabilumas, lankstumas, pusiausvyra ir koordinacija, bet ir širdies kraujagyslių sistemos ištvermė.

  Antradienis

  Ketvirtadienis

  19:00 - 19:50

  Kompleksinė kūno treniruotė

  (Monika)

  Kompleksinė kūno treniruotė

  (Monika)

  Papildoma informacija

  Papildoma informacija

  Abonementas

  1 mėn. (1k/sav) abonementas, 1 mėn. (2k/sav) abonementas, 1 mėn. (2k/sav) šeimos abonementas: 2 suaugę, 3 mėn. (2k/sav) abonementas

  Atsiliepimai (0)

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “Nuotolinė treniruotė”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,