Individuali treniruotė

231160

Išvalyti
Naujiems klientams: prieš perkant pirmą kartą, būtina užsiregistruoti ir gauti patvirtinimą. Jeigu esate jau susitaręs/usi ir žinote savo treniruotės laiką, registruotis nereikia.
Aprašymas

Aprašymas

REGISTRACIJA naujiems klientams

  Kam skirta: visiems siekiantiems maksimalių geros savijautos ir sveikatos rezultatų

  Treniruočių laikas derinamas individualiai. Trukmė – 50 min. Treniruotės sudėtis priklauso nuo ištyrimo rezultatų ir Jūsų tikslo:

  JEI JŪSŲ TIKSLAS YRA PAGERINTI FIZINĮ PAJĖGUMĄ, FIZIŠKAI SUSTIPRĖTI, SUMAŽINTI KŪNO APMINTIS:

  Mes įvertiname Jūsų fzines ypatybes, ištiriame raumenis, jų funkcijas ir pagal gautus rezultatus sudarome treniruočių programą. Rezultatams pasiekti naudojame inovatyvias treniravimo metodikas, prižiūrime, kad judesius atliktumėte kuo taisyklingiau.

  JEI JŪSŲ TIKSLAS YRA NEJAUSTI STUBURO, SĄNARIŲ, RAUMENŲ SKAUSMO, PAGERINTI JUDĖJIMO KOKYBĘ:

  Mes įvertiname Jūsų judesių kontrolę, nustatome judesio kontrolės sutrikimo vietą ir kryptį, ištiriame raumenų funkcijas ir pagal gautus rezultatus sudarome mankštinimosi programą. Esame pirmieji ir kol kas vieninteliai Lietuvoje besirementys ir taikantys lyderiaujančios pasaulyje organizacijos “Kinetic Control” inovatyvias metodikas vertinant ir koreguojant judesio stereotipo sutrikimus bei raumenų disbalansą. Užsiėmimų metu treniruojame daugiau “smegenis” ne raumenis. Siekiame ne raumens struktūros pokyčių (hipertrofijos), o konkretaus raumens ar raumenų grupės didesnio aktyvumo (nes dažniausiai trūksta ne raumenų jėgos, bet raumens aktyvumo). Skausmo metu vieni kūno raumenys yra, o jų darbą perima kiti – t.y. atsiranda kompensacija, pakinta raumenų pagrindinės funkcijos. Kadangi smegenys “parenka” kurie raumenys atliks judesį, todėl didžiausias dėmesys turi tekti joms, parodant kitokias/geresnes judesio atlikimo strategijas nei yra susiformavę. Tam, kad naujas judesio modelis taptų automatinis, jį rekomenduojama kartoti daug kartų per dieną. Todėl užduodame ir namų darbų.

  Papildoma informacija

  Papildoma informacija

  Treniruočių vieta

  Nuotolinė, Salėje

  Abonementas

  1 kartinis, 24 k (išnaudojami per 3 mėn), 48k (išnaudojami per 6 mėn), 4k (išnaudojami per 1 mėn), 8k (išnaudojami per 1 mėn)

  Atsiliepimai (0)

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “Individuali treniruotė”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,