Konsultacija ir kineziterapinis ištyrimas

75.00

Naujiems klientams: prieš perkant pirmą kartą, būtina užsiregistruoti ir gauti patvirtinimą. Jeigu esate jau susitaręs/usi ir žinote savo treniruotės laiką, registruotis nereikia.
Aprašymas

Aprašymas

REGISTRACIJA naujiems klientams

  Konsultuoja, ištiria ir įvertina kineziterapeutė dr. Inga Muntianaitė.

  FUNKCINIS JUDESIŲ IŠTYRIMAS, JUDESIŲ KONTROLĖS ĮVERTINIMAS.

  Atliekamas funkcinių/prigimtinių judesių, judesio kontrolės, laikysenos įvertinimas (remiantis FMS, DNS, Kinetic Control koncepcijomis). Ištyrimo metu vertinama ne tik judesio kiekybė, bet ir judesio kokybė. Šiuo atveju yra svarbu kaip asmuo sugeba atlikti tam tikrą judesį ir ar nėra judesio kontrolės sutrikimo. Judesio kontrolės sutrikimas gali būti ne tik rezultatas esamo ar buvusio skausmo, traumos ar pažeidimo, bet taip pat gali išprovokuoti ir jų atsiradimą. Net ir trumpalaikis skausmas gali pakeisti judesio modelį, dėl ko atsiranda kompensaciniai judesiai, kūnas praranda judesio atlikimo įvairovę. Skausmui pranykus judesio kontrolės sutrikimas ne visada dingsta savaime. Todėl labai svarbu tinkamai įvertinti sutrikimo vietą bei kryptį ir suteikti kūnui galimybę atlikti judesį kuo įvairiau, įjungiat ir tuos raumenis, kurie dėl tam tikrų priežasčių (lėtinio ar pasikartojančio skausmo) buvo neaktyvuoti..

   

  RAUMENŲ DISBALANSO ĮVERTINIMAS.

  Raumenų ištyrimą atliekame atsižvelgiant į skirtingas raumenų funkcijas. Raumenys, pagal savo pagrindines funkcijas yra skirstomi į lokalius stabilizuojančius raumenis, globalius stabilizuojančius ir mobilizuojančius raumenis. Stabilizuojantys raumenys yra giliausi, vienasąnariniai raumenys, kurie atsakingi už segmentinę stabilizaciją, laikysenos išlaikymą, anti-gravitacinę funkciją. Mobilizuojantys raumenys yra paviršiniai, daugiasąnariniai raumenys, sudaryti daugiausiai iš greitųjų skaidulų ir atsakingi už judesio atlikimo greitį ir jėgą. Kokybiškas judėjimas priklauso nuo visų šių raumenų tarpusavyje koordinuoto darbo. Maža fizinių judesių įvairovė (sėdimas darbas, arba vienodi judesiai darbo metu), tam tikrų kūno sričių perkrovos, bloga laikysena, skausmas ir dar daug kitų faktorių įtakoja raumenų funkcijų sutrikimus, kurie blogina judesio atlikimo kokybę, atsiranda įvairios judesio ar raumenų kompensacijos. O tai taip pat gali provokuoti skausmo atsiradimą

   

  FIZINIO PAJĖGUMO ĮVERTINIMAS.

  Atliekame fizinių ypatybių, susijusių su asmens sveikata, įvertinimą:

  • Širdies ir kraujagyslių sistemos ištvermės (bendrosios organizmo ištvermės)
  • Lankstumo
  • Raumenų jėgos ir ištvermės
  • Kūno kompozicijos (kūno apimčių, riebalinių raukšlių matavimai)

  Trukmė apie 1 val ir ilgiau

  Atsiliepimai (0)

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “Konsultacija ir kineziterapinis ištyrimas”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *