Skausmo neuroedukacija (3 paskaitos)

75.00

 

 

Naujiems klientams: prieš perkant pirmą kartą, būtina užsiregistruoti ir gauti patvirtinimą. Jeigu esate jau susitaręs/usi ir žinote savo treniruotės laiką, registruotis nereikia.
Aprašymas

Aprašymas

REGISTRACIJA naujiems klientams

  3 nuotolinės paskaitos, kurias skaito dr. Inga Muntianaitė.

  Paskaitos paruoštos remiantis tarptautinėmis rekomendacijomis taip, kad asmuo net ir nebūdamas medicinos specialistu, puikiai supras pagrindinius skausmo neurofiziologijos aspektus ir šiuolaikinį požiūrį į skausmą.

  Daugelis mokslininkų pripažįsta, kad pagrindinės šių dienų skausmo valdymo priemonės yra skausmo edukacija, mankšta, psichologinės technikos. Skausmo edukacijos metu siekiama keisti nusistovėjusį neteisingą požiūrį į skausmą. Supažindinama su skausmo neurofiziologija, skausmo priežastimis ir valdymo būdais. Keičiantis žmogaus požiūriui į skausmą, jis jaučia mažiau nerimo ir baimės. O baimė, kaip žinia, yra pagrindinis skausmo “variklis”, skatinantis lėtinį skausmą, siųsdamas pavojaus signalus smegenims. Norint valdyti skausmą, pirmiausia reikia jį pažinti.

  Supratimas yra labai svarbus, kai kalbame apie skausmą, nes skausmas priklauso nuo to, ką jis jums reiškia. Jei galite pakeisti savo skausmo reikšmę, tuomet galite pakeisti savo skausmą (L. Moseley, D. Butler, 2017)

  Išklausę paskaitas Jūs:

  • Pagilinsite žinias apie skausmo neurofiziologiją
  • Mažiau bijosite skausmo ir su skausmu susijusio judesio
  • Mažiau sureikšminsite/katastrofizuosite skausmą
  • Mažiau nerimausite dėl skausmo intensyvumo
  • Žinosite skausmo kontrolės būdus ir mokėsite juos pritaikyti
  • O visa tai pagerins Jūsų gyvenimo kokybę
  Atsiliepimai (0)

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “Skausmo neuroedukacija (3 paskaitos)”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *