Back

Individuali kūdikių/vaikų mankšta

40.00240.00

Išvalyti
Naujiems klientams: prieš perkant pirmą kartą, būtina užsiregistruoti ir gauti patvirtinimą. Jeigu esate jau susitaręs/usi ir žinote savo treniruotės laiką, registruotis nereikia.
Aprašymas

Aprašymas

REGISTRACIJA naujiems klientams

  Individuali vaikų/paauglių mankšta atliekama pagal poreikį, prieš tai įvertinus vaiko judėjimo sistemos funkcijas, laikyseną ir nustačius ką reikia koreguoti.

  Kūdikių užsiėmimo metu atliksime bendrąją viso kūno mankštą, kuri puikiai tiks kasdieninėje mažylio dienotvarkėje. Stengsimės pažinti savo vaikučio kūną: atpalaiduoti per daug įsitempusius raumenukus bei stiprinti silpnuosius. Taip pat, išmoksime raidos etapui tinkančius pratimus, padedančius taisyklingam vaikučio judėjimui bei sveikam, simetriškam vystymuisi. Mankšta padės pamėgti „pilvuko laiką“, pagerinti kraujotaką, organizmo ištvermę, išmokyti mažylį taisyklingo judesio modelio. Kartu mokysimės vartytis, šliaužti, sėstis, ropoti, žengti pirmuosius  žingsnius. Naudosime gimnastikos kamuolius, kamuoliukus, rankšluostukus, savo kūną ir kartu su tėveliais naudingai praleisime laiką.

   

  Su savimi turėti: rankšluostį/pleduką, mėgstamą mažylio žaisliuką. Būtina pamaitinti vaikutį 45min- 1 val. prieš užsiėmimą. Mamai/tėčiui dėvėti patogią aprangą, kojines, mažyliui mankštos metu patogiausia būti su bodžiuku.

  Mankštos trukmė 45 min

  Papildoma informacija

  Papildoma informacija

  Abonementas

  1 kartinis, 24 kartai (2k/sav), 4 kartai (1k/sav), 8 kartai (2k/sav), 8 kartai (2k/sav) mini grupėje

  Atsiliepimai (0)

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “Individuali kūdikių/vaikų mankšta”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,