Sold out

Sveikatinimas Balsiuose

38.00297.00

Išvalyti
Naujiems klientams: prieš perkant pirmą kartą, būtina užsiregistruoti ir gauti patvirtinimą. Jeigu esate jau susitaręs/usi ir žinote savo treniruotės laiką, registruotis nereikia.
Aprašymas

Aprašymas

REGISTRACIJA naujiems klientams

  **/***Intensyvumas vidutinis/didelis – 60-80% max širdies susitraukimų dažnio

  Kam skirta: šias treniruotes renkasi tiek moterys, tiek vyrai, jaučiantys raumenų įtampą ar skausmą po ilgo sėdėjimo, nugaros skausmą; norintys saugiai mankštintis ir didinti fizinį pajėgumą.

  Tai yra viso kūno treniruotė, ypatingą dėmesį skiriant liemens/dubens srities raumenims. Taikomi tik saugūs judesiai. Treniruotėje derinami mobilumo, stabilizaciniai, dinaminiai ir funkciniai jėgos pratimai, kurių metu įjungiama daug raumenų grupių vienu metu. Todėl lavėja ne tik raumenų jėga, tarpraumeninė koordinacija, stuburo ir sąnarių stabilumas, lankstumas, pusiausvyra ir koordinacija, bet ir širdies kraujagyslių sistemos ištvermė. Didėja raumeninio audinio kiekis, mažėja riebalinio audinio kiekis. Treniruotėse neteks nuobodžiauti, nes taikomos įvairios metodikos ir priemonės.

  18.30

  Antradienis

  Ketvirtadienis

  19:30

  Antradienis

  Ketvirtadienis

  Papildoma informacija

  Papildoma informacija

  Abonementas

  1 mėn. (1k/sav) abonementas, 1 mėn. (2k/sav) abonementas, 1 mėn. (2k/sav) šeimos abonementas: 2 suaugę, 3 mėn. (2k/sav) abonementas, 3 mėn. (2k/sav) šeimos abonementas: 2 suaugę

  Atsiliepimai (0)

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “Sveikatinimas Balsiuose”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,